Kompleksowa obsługa: od projektu po konserwację

Firma Colt zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji projektu: począwszy od pomocy w projektowaniu, przez produkcję i montaż systemu, aż po konserwację i naprawę urządzeń. Inżynierowie firmy Colt mogą zaproponować, dopasowane do indywidulanych potrzeb, rozwiązania w zakresie wentylacji bytowej i chłodzenia,  wentylacji oddymiającej, doświetlania światłem naturalnym oraz ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wiele urządzeń firmy Colt łączy różnorodne funkcje. Pozwala to znacznie obiżyć koszty instalacji i użytkowania poszczególnych systemów.
Proponujemy rozwiązania dla nowobudowanych, jak i istniejących już obiektów. W przypadku przebudowy i renowacji budynków, systemy firmy Colt pozwalają w znaczący sposób poprawić parametry budynku, podnieść wydajność, polepszyć warunki wewnętrzne i obniżyć koszty eksploatacji.

Projektowanie

Szeroka wiedza i bogate doświadczenie inżynierów firmy Colt pozwalają na zapewnienie wsparcia dla architektów i projektantów budynków. Znajomość różnych produktów i technologii pozwala zaproponować rozwiązania idealne dla poszczególnych obiektów.

Dodatkowym wsparciem jest program ORCA, dzięki, któremu  przeprowadzane są symulacje CFD. Umożliwia to przygotowanie trójwymiarowego modelu każdego budynku, obrazującego m.in. rozkład temperatury, ciśnienia czy prędkości powietrza. Pozwala to na przygotowanie optymalnych, szytych na miarę rozwiązań.

Produkcja i montaż urządzeń

Produkcja w fabrykach Colt odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów, a wszystkie produkty podlegają kontroli przed dostarczeniem ich do klienta.
Nasze doświadczone i sprawdzone ekipy montażowe sprawnie i szybko instalują systemy w budynkach. Dbamy o:

  • jakość wykonywanych usług
  • terminowość
  • nieprzekraczanie budżetu
  • bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad BHP

Podczas każdej realizacji zależy nam na jak najlepszej współpracy i staramy się dopasowć do wymagań klienta.

Serwis

Bardzo ważne jest zainstalowanie wydajnego systemu, który zapewni nam komfort i bezpieczeństwo. Należy jednak pamiętać, że wszystkie urządzenia techniczne wymagają okresowych przeglądów i konserwacji. Ponadto, w przypadku systemów przeciwpożarowych, konserwacja i wykonywanie przeglądów instalacji są obowiązkowe.
Firma Colt proponuje następujące usługi:

Serwis - Proponujemy dopasowany do wymagań klientów cykl konserwacyjny, pozwalający zapewnić optymalną sprawność instalacji budynków w całym okresie ich eksploatacji. Serwisanci firmy Colt oferują wsparcie w dziedzinie serwisu systemów oddymiania i wentylacji i systemów sterowania instalacjami solarnymi oraz powiązanych z nimi układów sterowania i układów pomocniczych.

Konserwację zapobiegawczą - Usługa regularnej konserwacji może wydłużyć trwałość eksploatacyjną produktu, ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia przestojów i zapewnić ciągłość funkcjonowania z najwyższymi osiągami. Podejście polegające na regularnym wykonywaniu czynności konserwacyjnych pozwala aktualizować i modernizować urządzenia oraz dopasowywać je do najnowszych osiągnięć techniki i standardów.

Pomoc w przypadku awarii - Firma Colt oferuje usługi naprawcze na wezwanie i dostawę części zamiennych, aby do minimum ograniczyć czasy przestojów w razie wystąpienia problemów.

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited