• Strona Główna

Wentylacja z funkcją chłodzenia adiabatycznego - systemy chłodzenia hal przemysłowych przyjazne dla środowiska naturalnego i dla budżetu

Chłodzenie adiabatyczne (ewaporacyjne) to wydajna, efektywna i konkurencyjna alternatywa dla konwencjonalnej klimatyzacji. Sprawdza się szczególnie w obiektach przemysłowych, w których nie jest wymagane utrzymanie stałej temperatury i wilgotności, a które są na tyle duże, że zastosowanie tradycyjnej klimatyzacji nie jest opłacalne.
Systemy wentylacyjne wykorzystujące chłodzenie adiabatyczne mogą być stosowane także w magazynach, centrach handlowych czy też centrach wystawienniczych.

Niskie koszty instalacji, eksploatacji i konserwacji systemów z chłodzeniem adiabatycznym sprawiają, że są one coraz bardziej popularne wśród kierowników utrzymania ruchu, zarządców i właścicieli budynków.

Chłodzenie adiabatyczne

Chłodzenie Adiabatyczne
Chłodzenie Adiabatyczne

Chłodzenie adiabatyczne, zwane także chłodzeniem ewaporacyjnym lub wyparnym, to prosty, tani i przyjazny dla środowiska sposób chłodzenia budynków znany od tysięcy lat i znakomicie wpisujący się w najnowsze, pro-ekologiczne trendy.

Więcej

CoolStream

CoolStream S*T*A*R
CoolStream S*T*A*R

Seria produktów z linii CoolStream S*T*A*R została opracowana, aby zapewnić użytkownikom idealne warunki wewnętrzne przez cały rok.
Dzięki szerokiej gamie produktów z linii CoolStream S*T*A*R możemy zaproponować zintegrowane rozwiązania obejmujące wentylację, chłodzenie i ogrzewanie budynku lub usprawnić istniejący już system wentylacji.

Więcej

Realizacje

THÜLE, Krzyż Wielkopolski

Paragon, Siechnice

THÜLE, Piła

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited